>

Resedastraat 50 , 7555 CL, Hengelo

  • 826 m²
  • 102 m²
  • 2
  • A
€ 469.000 k.k.
Bereken hier jouw hypotheek
Dit appartement bezichtigen?
Maak een afspraak of blader online door de brochure.
Brochure bekijken

Omschrijving

Resedastraat 50 7555 CL HENGELO INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING Comfortabel en gelijkvloers wonen met een fantastisch panoramisch uitzicht op een park en in de nabijheid van alle stadsvoorzieningen. Dat is wat dit 3-kamer-appartement tot een aantrekkelijke woning maakt....

Toon meer

Kenmerken

Woonoppervlakte 102 m²
Aantal slaapkamers 2 slaapkamers
Aantal kamers 3 kamers

Buurtstatistieken Woolde

Leeftijd buurtbewoners

Huishoudens

Koop/Huur

Downloads

Resedastraat 50
7555 CL HENGELO

INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING
Comfortabel en gelijkvloers wonen met een fantastisch panoramisch uitzicht op een park en in de nabijheid van alle stadsvoorzieningen. Dat is wat dit 3-kamer-appartement tot een aantrekkelijke woning maakt. Resedastraat 50, gelegen op de 1e verdieping en voorzien van eigen parkeerplaats, berging en royaal dakterras, maakt deel uit van een in 2003 gerealiseerd, kleinschalig appartementengebouw (met lift). Uitstekende isolatie, HR++ glas rondom en de aanwezige split-unit airconditioning zorgen voor modern en hedendaags wooncomfort, een energielabel A en geringe energielasten. De keuken is recent vernieuwd (2024) en voorzien van moderne inbouwkeuken. Een spanplafond met sfeerverlichting verbindt op fraaie wijze de open keuken met de living.

De rustige en groene woonomgeving heeft alle dagelijkse voorzieningen in de nabijheid. Zowel het centrum als station NS (Gezondheidspark of Centraal) bevinden zich op wandelafstand, net als het wijkwinkelcentrum aan het Agathaplein (Wilderinkshoek). En....parkeren kan vanzelfsprekend op eigen terrein. Achter het gebouw bevinden zich de veilige en verlichte parkeerplaatsen voor de bewoners.

De fotoreportage, de plattegronden en de virtual tour geven een uitstekende eerste indruk. Om echt van het uitzicht en de ligging te genieten maakt u een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging. Onze opdrachtgever heet u van harte welkom.

DE INDELING
Het gebouw:
Het appartementencomplex is voorzien van een gesloten entree met beltableau, intercominstallatie (met videofoon), brievenbussen, lift en trappenhuis. Ook de bergingen bevinden zich op de begane grond. De berging van huisnummer 50 is vanaf de achterzijde rechtstreeks te bereiken. Handig voor het stallen van meerdere (elektrische) fietsen.

Het appartement:
Royale entree/hal met garderobe en meterkast, toilet met fonteintje. De ruime living kent een speelse indeling door de "wigvorm" van het appartement. De raampartij aan de voorzijde zorgt niet alleen voor een zee van licht maar ook voor een fraai panoramisch uitzicht op het park aan de overzijde. De luxe open keuken met fraai spanplafond en sfeerverlichting is geplaatst in 2024 en voorzien van inbouwapparatuur (te weten: vaatwasser, combimagnetron, inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast). De keuken grenst aan de berging/provisieruimte met opstelplaats voor de wasmachine en droger, cv-installatie en mechanische ventilatie. De woonkamer (voorzien van split-unit airconditioning) biedt toegang tot het opvallend grote terras van maar liefst 26 m2. Een besloten en privacy biedende plek om in de zomer (uit de wind) van zowel zon als schaduw te genieten!

Er zijn 2 slaapkamers, beide voorzien van kastenwand, die qua oppervlak niet voor elkaar onder doen. De nette badkamer is voorzien van tweede toilet, wastafelmeubel, inloopdouche, sfeerverlichting en radiator-ombouw. Het appartement is grotendeels voorzien van laminaatvloer en (geluids-) isolerende ondervloer.

DE AANVAARDING
In overleg tussen verkoper en koper.

DE BIJZONDERHEDEN:
- bouwjaar 2003 / woonoppervlak ca. 102 m2 / inhoudsindicatie 335 m3 / berging 5 m2;
- parkeerplaats op het achtergelegen terrein;
- gelegen op de 1e verdieping (van in totaal 4 bouwlagen) van een kleinschalig appartementencomplex met in totaal 7 wooneenheden;
- volledig geïsoleerd (waaronder HR++ glas) en voorzien van energielabel A;
- verwarming via HR Combiketel (2022 / eigendom);
- internet: mogelijk via zowel glasvezel of coax;
- actieve Vereniging van Eigenaars | de servicekosten ten behoeve van verzekering, onderhoud, schoonmaak van gemeenschappelijke delen, verlichting e.d. bedragen € 196,76 per maand;
- hoofdslaapkamer en keuken voorzien van horren;
- split-unit airconditioning in de woonkamer voor verkoeling in de zomer;
- schilderwerk binnenzijde laatstelijk uitgevoerd in 2023;

DE KOOPOVEREENKOMST
- koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend;
- in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;

UW EIGEN AANKOOPMAKELAAR? NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG!
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl en NVM.nl.

Toon meer

Algemeen

Vraagprijs € 469.000 k.k.
VVE bijdrage € 196
Status Beschikbaar
Aanvaarding in overleg

Bouw

Woning type Appartement
Soort appartement portiekflat
Recreatiewoning nee
Permanente bewoning ja
Bouwjaar 2003
Bouwvorm bestaande bouw
Soort dak plat dak
Materiaal van dak
  • bitumineuze dakbedekking
Open portiek nee
VVE actief ja

Locatie

Adres Resedastraat 50
Plaats Hengelo
Provincie overijssel
Land Nederland
Ligging
  • Aan rustige weg
  • In woonwijk
  • Vrij uitzicht
  • Open ligging

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte 102 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 26 m²
Inhoud 335 m³
Perceeloppervlakte 826 m²
Oppervlakte externe bergruimte 5
Totale woonoppervlakte 102

Indeling

Bevind zich op woonlaag 2
Aantal woonlagen 1
Aantal verdiepingen 1
Aantal kamers 3 kamers waarvan 2 slaapkamers
Aantal woonlagen 1 woonlagen
Voorzieningen
  • Mechanische ventilatie
  • Tv kabel
  • Airconditioning
  • Glasvezel kabel
  • Domotica
  • Natuurlijke ventilatie

Energie

Energielabel A
Isolatie
  • Dakisolatie
  • Muurisolatie
  • Vloerisolatie
  • Dubbel glas
  • Volledig geisoleerd
Verwarming
  • Cv ketel
Warm water
  • cv ketel

Buitenruimte

Tuin
  • Geen tuin
Hoofdtuin geen tuin
Hoofdtuin achterom nee

Bergruimte

Voorzieningen
  • Voorzien van elektra
Isolatie
    Aantal schuren 1

    Parkeergelegenheid

    Garage
    • Parkeerplaats
    Faciliteiten

      Onderhoud

      Onderhoud binnen goed
      Onderhoud buiten goed

      Overig

      Huidig gebruik Woonruimte
      Huidige bestemming Woonruimte

      Buurtstatistieken Woolde

      Leeftijd buurtbewoners

      Huishoudens

      Koop/Huur

      Ontdek het appartement

      Resedastraat 50, 7555 CL, Hengelo
      Resedastraat 50, 7555 CL, Hengelo
      Resedastraat 50, 7555 CL, Hengelo

      Locatie

      Resedastraat 50, 7555 CL, Hengelo

      Schaduwwijzer

      Dit appartement bezichtigen?
      Maak een afspraak of blader online door de brochure.
      Brochure bekijken