>

Boulevard 1945 355 132 , 7511 AD, Enschede

  • 173 m²
  • 4
  • A
€ 835.000 k.k.
Bereken hier jouw hypotheek
Dit appartement bezichtigen?
Maak een afspraak of blader online door de brochure.
Brochure bekijken

Omschrijving

Op de bovenste, 13e verdieping van de imposante Colonnade woontoren bevindt zich dit royale en stijlvol afgewerkte penthouse. Vanuit het appartement geniet je van een indrukwekkend uitzicht over Enschede en daarbuiten. Wanneer de avond valt, verandert de stad in een...

Toon meer

Kenmerken

Woonoppervlakte 173 m²
Aantal slaapkamers 4 slaapkamers
Aantal kamers 5 kamers

Buurtstatistieken De Bothoven

Leeftijd buurtbewoners

Huishoudens

Koop/Huur

Downloads

Op de bovenste, 13e verdieping van de imposante Colonnade woontoren bevindt zich dit royale en stijlvol afgewerkte penthouse. Vanuit het appartement geniet je van een indrukwekkend uitzicht over Enschede en daarbuiten. Wanneer de avond valt, verandert de stad in een sfeervol decor van duizenden lichtjes.

Het appartement heeft een woonoppervlakte van 173 m² en beschikt over vier slaapkamers, twee badkamers en een ruime living. De woning is instapklaar en van alle gemakken voorzien, waaronder airco’s een gashaard, een eigen berging/fietsenberging en parkeerplaats. Bovendien zijn alle ruimtes voorzien van horizontale lamellen.

Ook de ligging is ideaal: het centrum van Enschede en diverse voorzieningen, zoals winkels, supermarkten, restaurants, cafés en sportfaciliteiten, bevinden zich op korte afstand. Hier woon je midden in het stadse leven, maar dan wel met de rust en het uitzicht van grote hoogte.

Indeling:
Begane grond: De verzorgde entree van het appartementencomplex is voorzien van een bellentableau en postvakken. Vanuit de centrale hal zijn de verdiepingen bereikbaar via de lift en het ruim opgezette trappenhuis. Op de begane grond bevindt zich de eigen berging/fietsenberging. In het souterrain beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats.

Het appartement is gelegen op de 13e verdieping:
Bij binnenkomst kom je in de ruime ontvangsthal met garderobe en toiletruimte, voorzien van een modern zwevend toilet en fonteintje.

Vanuit de hal kom je in de royale living. Hier valt direct het indrukwekkende uitzicht op dat door de grote raampartijen optimaal tot zijn recht komt. De woonkamer is heerlijk licht en vormt dankzij de ruime opzet een fijne plek om te ontspannen en gasten te ontvangen. De grote raampartijen zijn voorzien van screens en geven toegang tot de afsluitbare loggia. Daarnaast beschikt de woonkamer over airconditioning en een sfeervolle haard.

De open keuken is recentelijk grotendeels voorzien van nieuwe apparatuur (o.a. Qooker) en vormt een stijlvolle en praktische toevoeging aan de leefruimte. De keuken is luxe uitgevoerd en beschikt over volop werk- en bergruimte en moderne inbouwapparatuur. Dankzij de open opzet blijf je tijdens het koken in verbinding met de woonkamer en het spectaculaire uitzicht.

Slapen en baden
Het appartement beschikt over vier slaapkamers. Drie van de slaapkamers zijn vanuit de centrale hal bereikbaar. Vanuit deze hal is tevens de eerste badkamer toegankelijk, die is voorzien van een douche, ligbad, toilet en een wastafel met meubel. Via een afzonderlijke hal, met aan de ene zijde vaste kasten en aan de andere zijde een praktische berging met ruimte voor het witgoed, bereik je de royale master bedroom. Deze ruime slaapkamer beschikt over airconditioning en een eigen badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, whirlpool, toilet en een dubbele wastafel met meubel.
Vanuit de master bedroom geven schuifdeuren, voorzien van screens, toegang tot de loggia. Een heerlijke plek om op ieder moment van de dag te genieten van het uitzicht.

Buitenruimte
Het riante balkon, dat via de woonkamer te bereiken is, is gelegen op het zuiden. Ruimte genoeg voor een mooi tuinmeubel set, vanwaar je een prachtig zicht hebt wat nooit verveelt!

Servicekosten:
Door het kopen van een appartement word je van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren (VvE). De bijdrage voor de VvE bedraagt € 449,- per maand. Hierin zit o.a. inbegrepen de opstalverzekering, administratiekosten, reservering voor groot en klein onderhoud, schoonmaakkosten en het elektriciteitsverbruik van de algemene ruimten.

En verder:
Woonoppervlakte 173 m². Bouwjaar 1999. Energielabel A.
- Een parkeerplaats in het souterrain;
- Een berging op de begane grond;
- Alle meubels zijn nieuw aangekocht en ter overname beschikbaar;
- Aanvaarding in overleg.

Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst zal een 'niet door verkoper bewoond clausule' worden opgenomen.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.

Heb je interesse in dit appartement? Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl.

Toon meer

Algemeen

Vraagprijs € 835.000 k.k.
Status Beschikbaar
Aanvaarding in overleg

Bouw

Woning type Appartement
Soort appartement penthouse
Recreatiewoning nee
Permanente bewoning ja
Bouwjaar 1999
Bouwvorm bestaande bouw
Soort dak plat dak
Open portiek nee

Locatie

Adres Boulevard 1945 355 132
Plaats Enschede
Provincie overijssel
Land Nederland
Ligging
  • In centrum

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte 173 m²
Gebouwgebonden buitenruimte 11 m²
Inhoud 544 m³
Oppervlakte externe bergruimte 26
Totale woonoppervlakte 173

Indeling

Bevind zich op woonlaag 13
Aantal woonlagen 1
Aantal verdiepingen 1
Aantal kamers 5 kamers waarvan 4 slaapkamers
Aantal woonlagen 1 woonlagen
Voorzieningen
  • Mechanische ventilatie
  • Tv kabel
  • Buitenzonwering
  • Lift
  • Airconditioning
  • Rookkanaal
  • Schuifpui

Energie

Energielabel A
Isolatie
  • Volledig geisoleerd
Verwarming
  • Cv ketel
  • Warmtepomp
  • Gashaard
Warm water
  • cv ketel

Buitenruimte

Tuin
  • Geen tuin
Hoofdtuin geen tuin
Hoofdtuin achterom nee

Bergruimte

Schuur/berging Inpandig
Voorzieningen
  • Voorzien van elektra
Isolatie

    Parkeergelegenheid

    Garage
    • Geen garage
    Faciliteiten

      Onderhoud

      Onderhoud binnen goed tot uitstekend
      Onderhoud buiten goed

      Overig

      Huidig gebruik Woonruimte
      Huidige bestemming Woonruimte

      Buurtstatistieken De Bothoven

      Leeftijd buurtbewoners

      Huishoudens

      Koop/Huur

      Ontdek het appartement

      Boulevard 1945 355 132, 7511 AD, Enschede
      Boulevard 1945 355 132, 7511 AD, Enschede
      Boulevard 1945 355 132, 7511 AD, Enschede

      Locatie

      Boulevard 1945 355 132, 7511 AD, Enschede

      Schaduwwijzer

      Dit appartement bezichtigen?
      Maak een afspraak of blader online door de brochure.
      Brochure bekijken