De Klanderij: wonen in het hart van Enschede
Geschreven door Anouk Hagels op 18 november 2025De voormalige huurwoningen boven winkelcentrum De Klanderij worden nu gefaseerd verkocht door Snelder Zijlstra Makelaars. Wij hebben er ondertussen al een aantal verkocht. Deze levendige woonomgeving biedt een comfortabele en centrale plek voor jong en oud. Een unieke kans om eigenaar te worden op een bijzondere locatie met potentie.
Wat maakt De Klanderij zo bijzonder?
De huurwoningen in De Klanderij worden stap voor stap in de verkoop gebracht. Het aanbod varieert van compact en praktisch tot ruim en comfortabel. Wat ze allemaal gemeen hebben, is de centrale ligging met winkels, horeca en cultuur op loopafstand. Iedere woning beschikt over een eigen parkeerplaats op het dak van het winkelcentrum, bereikbaar via een aparte ingang aan de Oldenzaalsestraat. De woningen variëren van één tot drie woonlagen, van compacte appartementen tot ruime maisonnettes met meerdere verdiepingen. Alle woningen hebben een energielabel A of A+. Bovendien is er de mogelijkheid om de woning naar eigen smaak af te werken en volledig in te richten naar jouw persoonlijke woonstijl.
Pluspunten van de woningen
- Parkeerplaats inbegrepen
- 1 tot 3 woonlagen
- Energielabel A of A+
- Afwerking naar eigen smaak
- De meeste woningen beschikken over een tuin
De woningen in de verkoop
De woningen die nu worden aangeboden hebben een woonoppervlakte van circa 70 m² tot 138 m² en prijzen variërend van € 325.000,- tot € 450.000,- k.k. Of je nu op zoek bent naar je eerste koopwoning of juist wilt downsizen zonder in te leveren op comfort en locatie, De Klanderij biedt passende mogelijkheden voor verschillende levensfases.
Meer weten?
Wil je meer weten over de woningen op de Klanderij? Kijk dan hier.
